Rreth kompanisë

Ningbo Xingyu Faqja Goods Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2003, si specializuara punishte të Pet ushqyes, dushi Kadi, Door Hook Rack, Fruit Basket mbajtës. Ne kemi arritur një bashkëpunim afatgjatë me shumë kompani ndërkombëtare. Produktet tona janë shitur mirë në Amerikën e Veriut, Evropë, Australi, në juglindje të Azisë dhe Mid-lindje. Kompania Baza e më përpara up-to-date prodhime teknike

  • 20191106143551
  • 电焊
  • 抛丸
  • 仓储